Представники Станишівської громади з робочим візитом відвідали Корнинську громаду відносно переймання досвіду у сфері Програми "Безпечна громада".

Дата: 09.12.2020 16:50

9 грудня з робочим візитом відвідали Корнинську громаду представники Станишівської громади.

Сільський голова Роман Горбатюк-Василейко разом з поліцейськими офіцерами Корнинської громади зустрілись з сільським головою Станишівської сільської ради Юрієм Матвійчуком та депутататом Станишівської сільської ради Роман  Сіроватський  для того,  щоб обговорити робочі питання  та  поділитися  досвідом у сфері Програми «Безпечна громада»

Програма  "Безпечна громада" спрямована на підвищення загального рівня правопорядку на території  громади, захист життя, здоров’я, честі і гідності населення, цілодобову охорону публічногопорядку, профілактичну роботу по попередженню злочинності та забезпеченні комплексного підходу до розв’язання проблем, пов’язаних з питаннями безпеки.