Зустріч з делегацією Української асоціації футболу

Дата: 25.01.2021 16:09

23 січня  делегація Української асоціації футболу на чолі із президентом Андрієм Павелком відвідали Корнинський ліцей ім.Свіржевського Романа Петровича.

Серед гостей були присутні: перший заступник голови обласної адміністрації Сергій Подолін, голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов, голова Корнинської сільської ради Роман Горбатюк-Василейко, мама загиблого воїна АТО Оксана Свіржевська.

Вшанували пам’ять покладанням квітів до меморіальної дошки загиблого воїна Романа Свіржевського. Відвідали музейну кімнату присвячену героям Небесної Сотні, та  односельцям, які були в зоні АТО, пройшлися коридорами оновленної початкової школи, відкриття якої відбулось у вересні 2020 року.

В підтримку місцевої ФК «Корнин» було передано сітку м`ячів, а знак вдячності, президенту УАФ було подаровано від хлопців картину дружньої футбольної команди.