До відома жителів громади про виплати житлових субсидій

Дата: 11.02.2021 16:25

За оперативною інформацією ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» ціна на газ для населення у січні 2021 року становить 6990 грн. з ПДВ за 1000 м.куб.

Проте за січень місяць органами соціального захисту населення розраховано житлові субсидії та пільги за ціною 9993 грн. з ПДВ за 1000 м.куб.

Після проведення виплати житлової субсидії та пільги за лютий (у березні) у багатьох субсидіантів та пільговиків виникне питання, чому так суттєво зменшився розмір субсидії.

Сума пільги та субсидії в даній ситуації залежить напряму від встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги. Чим вищий тариф, тим більший розмір пільги/субсидії.

Крім того, у разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, перерахунок розміру житлових субсидій та пільг проводиться автоматично.

Суми субсидій та пільг у березні місяці, в порівнянні з лютим, відповідно до зміни розміру цін і тарифів, значно зменшаться!!!