Дата: 25.02.2021 09:32

Шановні мешканці Корнинської територіальної громади!

На виконання Доручення Державної екологічної інспекції України від 18.02.2021 року №3-07/677 «Про посилення заходів державного нагляду щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», керуючись Законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України» Корнинська сільська рада попереджує про неможливість знищення рослин, занесених до Червоної Книги України. Забороняється торгівля ранньоквітучими рослинами на території громади та поза її межами. У разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства щодо реалізації ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі дикоростучих рослин, занесених до Червоної Книги України, винні особи будуть притягнуті до відповідальності.