Урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 15.03.2021 11:44

У неділю 14 березня у клубі с. Колоденка відбулись урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Кобзарева струна в піснях Андрія Пастушенка». У концерті звучали твори А.Пастушена – заслуженого працівника культури України, лауреата мистецької премії ім. Германа Жуковського, голови Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, члена правління товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, члена Національної спілки журналістів, професора РДГУ, художнього керівника Народного ансамблю української пісні «Веретено» с.Колодена у виконанні: ансамблю «Веретено», вокального тріо «Вишиванка», лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів Оксани Ушакової, дитячого вокального ансамблю с. Колоденка, дуету викладачів Корнинської школи мистецтв Наталії та Ірини Євтушок, президента творчого об’єднання «Мистецький вектор» Юрія Яцики, вокального ансамблю викладачів Корнинської школи мистецтв, режисера та видучої Тетяни Сокіл.

Голова Рівненського обласного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка Іван Вєтров вручив почесну грамоту голові Корнинської сільськоії ради Горбатюку-Василеийку Роману Олексійовичу.

З вітальним словом виступили Ганна Самсонюк – заступник сільського голови та Сергій Швидун – начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді і спорту Корнинської сільської ради.

Нагороди вихованцям та викладачам Корнинської школи мистецтв за перемогу у конкурсах вручили: Ярослав Ковальчук – голова культурно-просвітницького центру ім.Т.Сосновського, Юрій Яцика - президент творчого об’єднання «Мистецький вектор», Сергій Мостовий – заступник голови Рівненського обласного відділення Національної ТГ всеукраїнської музичної спілки.

На завершення урочистостей всі учасники концерту та глядачі заспівали «Заповіт» Т.Г.Шевченка.Фото без опису