З Днем пожежної охорони!

Дата: 17.04.2021 12:30

Щиро вітаємо  добровільну пожежно-рятувальну команду Корнинської громади з професійним святом – Днем Пожежної охорони!

Ви не раз доводите безмежну відданість своїй справі, знаходитесь на межі ризику, проявляєте готовність прийти на допомогу в будь-який момент. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, збережені матеріальні й культурні цінності.

Низький вам уклін за  витримку та врятовані життя! Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

З повагою сільський голова Роман Горбатюк-Василейко, працівники апарату сільської ради та

депутатський корпус