Корнинська територіальна громада взяла участь в обласній Спартакіаді 2021

Дата: 20.04.2021 10:53

Працівники Корнинської сільської ради  16 квітня взяли участь в обласній Спартакіаді 2021 серед штатних працівників міських, селищних, сільських рад та територіальних громад.

Метою проведення даного заходу є популяризація здорового способу життя, стимулювання створення у містах, селах,  селищах територіальних  громадах фізкультурно-спортивних клубів.

Команда Корнинської громади  взяла участь у змаганнях з шашок, шахів та настільного тенісу. Владислав Шотт–1 місце  в настільному тенісі, Воробей Валентина – 3 місце серед дівчат. Гра в шашки: Ганна Самсонюк – 5 місце серед дівчат, та гра в шахи – Володимир Каращук.

За результатами змагань представники територіальної громади зайняли 2 місце в загальному рейтингу з 16 представлених команд.

Вітаємо учасників та переможців! Ми вами пишаємось!