Рівненський район Рівненська область

Привітання Корнинської добровільної пожежної дружини

Дата: 21.04.2021 20:05

Сьогодні, з нагоди Дня пожежної охорони  Корнинський сільський голова Роман Горбатюк-Василейко  привітав  добровольців пожежної друждини Корнинської громади. За зразкове виконання службових обов’язків та за відданість роботі сільський голова вручив цінні подарунки та грошові винагороди Тарасу Христюку та Геннадію Зарудному.

Також,  напередодні професійного свята гоголовою обласної ради Сергієм Кондрачуком було нагороджено Почесною  грамотою та пам'ятним знаком за проявлену ініціативу і старанність, особисту дисциплінованість, сумлінне виконання професійних  обов'язків, досягнення високих результатів у службовій діяльності  Петра Єзерського члена добровільної пожежної команди Корнинської сільської ради.

Роман Горбатюк-Василейко  подякував  всім рятувальникам  за важку і відповідальну працю.