Підписання Меморандуму про співпрацю з університетом «Україна»

Дата: 23.04.2021 14:58

На підтвердження багаторічної співпраці і подальших намірів  координації спільної діяльності зі збереження людського та інтелектуального потенціалу територіальної громади, а також професійного розвитку її мешканців в умовах реформування різних сфер суспільного життя України 23 квітня 2021 року підписано Меморандум про співпрацю і партнерство у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності між Корнинською ТГ сільським головою Романом Горбатюком-Василейком та Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» в особі директора Рівненського фахового коледжу Аллою Красовською.

Метою співпраці визначено сприяння розвитку здібностей і обдарувань молоді, формування інтелектуального потенціалу нації, сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проектів, підтримку молоді з особливими освітніми потребами.

Визнаний 22-річний досвід впровадження інклюзії у вищій освіті Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» представлений у Рівненському відокремленому структурному підрозділі застосуванням кращих методик соціалізації молоді з особливими освітніми потребами, інклюзивною групою для здобувачів освіти з вадами слуху, яким забезпечено переклад жестовою мовою, курсами підвищення кваліфікації Центру практичної психології для працівників закладів освіти, сфери соціальних послуг, реабілітації тощо.

В Університеті створено систему соціальної підтримки здобувачів освіти пільгових категорій. Президентські та директорські стипендії для обдарованої молоді, спеціальні ціни для малозабезпечених осіб, сиріт та напівсиріт, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та їх дітей, дітей із багатодітних родин.      Тепер мешканці Корнинської територіальної громади зможуть не тільки долучатися до просвітницьких заходів, проходити підвищення кваліфікації, а й отримати знижку в оплаті за навчання за листом підтримки від сільської ради на основі укладеного Меморандуму.

#УніверситетУкраїна   Рівненський фаховий коледж/Рівненський інститут