Рівненський район Рівненська область

Проведений I етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка».

Дата: 07.05.2021 12:48

Протягом квітня 2021 року відділом освіти, культури, туризму молоді та спорту Корнинської сільської ради був організований та проведений I етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка».

Через загрозу спалаху захворювань на COVID-19, у зв’язку з карантинними обмеженнями щодо проведення масових заходів, конкурс проходив у дистанційному форматі. Переможцями I етапу обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» у номінації «Солісти» (середня вікова категорія) стали:

- І місце – Шут Дарина, учениця Колоденського ліцею;

- ІІ місце – Музичка Ольга, учениця Колоденського ліцею;

- ІІІ місце – Гульчук Юліана та Дем’янчук Роман, учні Тайкурської гімназії.

У номінації «Дуети» (середня вікова категорія) переможцем став дует у складі Бєлозерських Ульяни та Цимбалюк Олександри, учениць Тайкурської гімназії.