Громадське обговорення

Дата: 06.07.2021 16:54

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Корнинської сільської ради «Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна».

Головним розробником проекту регуляторного акта є Відділ юридичної, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи.

Метою проєкту регуляторного акта є встановлення єдиних вимог до оформлення договірних відносин у сфері оренди комунального майна, визначених Законом України 03 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна».

Проєкт рішення Корнинської сільської ради «Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна» 05 липня 2021 року розміщено в мережі Інтернет за адресою: https://kornyn-gromada.gov.ua/docs/828293/ для отримання зауважень та пропозицій.

Рішення "Про затвердження Примірного договору оренди комунального майна"

Додаток до рішення "Про затвердження договору оренди комунального майна"

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (з 05 липня 2021 року по 05 серпня 2021 року) у письмовому вигляді за адресою: 35304, Рівненська область, Рівненський район, с. Корнин вул. Центральна, буд. 41б (т. 0362 205 366), або на електрону адресу: kornunsr@ukr.net