Рівненський район Рівненська область

Дата: 07.07.2021 12:00

Державне підприємство «Рівненське лісове господарство» повідомляє, що 07-09 липня 2021 року  проводитимуться заходи  щодо сертифікації лісів на предмет відповідності і рівня ведення лісового господарства в підприємстві сучасним міжнародним вимогам.

• Приймаючи на себе добровільно довготермінові  зобов'язання щодо дотримання принципів і критеріїв ЛОР зобов’язується:
  • застосовувати на практиці принципи і критерії ЛОР зі сталого  ведення лісового господарства.
  • використовувати всі види лісових ресурсів на принципах сталого розвитку;
  • вирішувати соціальні питання ведення лісового господарства, підтримувати соціальний і економічний розвиток місцевого населення;
  • консультуватися з усіма зацікавленими сторонами з питань планування та ведення лісового господарства на принципах сталого розвитку;
  • відстежувати стан довкілля і постійно вдосконалювати лісогосподарське виробництво робити його екологічне безпечним;
  • вживати профілактичних дій із пом'якшення негативних впливів лісогосподарського виробництва на навколишнє середовище;
  • гарантувати, що всі лісові робітники, чия професійна діяльність суттєво впливає та навколишнє середовище, будуть відповідним  чином навчені практичним діям з виконання цих зобов’язання.

Державне підприємство «Рівненське лісове господарство»  пропонує всім зацікавленим особам подати свої пропозиції та зауваження  за адресою:

35320 Рівненський р-н., с. Олександрія, вул.. Свято-Преображенська, 1А

Тел. (0362) 27-32-49  E-mail: rivnelg@gmail.com