Запрошуємо ветеранів АТО/ООС регіону долучитися до проєкту, який дає можливість отримати грант на навчання

Дата: 16.07.2021 14:15

Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.

Проєкт фінансується Європейським Союзом, впроваджується Міжнародною організацією з міграції та реалізується Центром зайнятості Вільних людей, за інформаційної підтримки Державної служби зайнятості.

Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таким критеріям:

• мають посвідчення УБД, проживають на території України.

• мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці.

• бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.

• бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.

• мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.

• не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 роках.

Особливо заохочуємо подаватися ветеранок, ветеранів/ок з інвалідністю, безробітних з низьким рівнем доходу, або тих, хто сам виховує дітей.

Проєкт складається з таких етапів:

• онлайн-реєстрація у проект: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

• проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри.

• підготовка та захист проєктної заявки для отримання гранту до 400 євро.

• проходження навчання.

• консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку.

Набір у проєкт відбувається на постійній основі до кінця серпня 2021 року.

Організатори:

Проєкт із навчання та перекваліфікації втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», яка за час свого існування підтримала понад 8000 людей у навчанні та перекваліфікації. Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Європейського Союзу.

Контактна особа:

Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», lina.machulska@gmail.com

Офіційна сторінка проєкту - “Воїну — гідна праця”: