Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.08.2021 08:53

Корнинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  Начальника відділу архітектури, будівництва, інвестицій , комунальної власності та земельних відносин Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради, такі документи:

1. заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби (додаток 1 до Порядку);
  2. заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. копію документа, який посвідчує особу;
  6. копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  7. державний сертифікат про рівень володіння державною мовою
  • Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).???????

Посилання на Розпорядження сільського голови №45-к з положенням

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня виходу оголошення за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Корнин, вул. Центральна,41Б.

Телефон для довідок: 205-332.