Рівненський район Рівненська область

Дата: 28.08.2021 10:31
Кількість переглядів: 2069

Запрошуємо до реалізації соціальної програми осіб з інвалідністю.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» розпочинає реалізацію соціальної програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг – професія для успішного майбутнього» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.

Пріоритетними завданнями програми є сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації права на працю на рівні з іншими, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб з інвалідністю шляхом підтримки інклюзивного навчання.

Долучитися до програми можуть люди з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Участь у програмі БЕЗКОШТОВНА.

Дата початку курсу: 01 вересня 2021 року.

Тривалість курсу: 4 місяці (по 2 уроки на тиждень), по закінченню якого учасники отримають сертифікати про проходження курсу.

Для навчання необхідно мати комп’ютер, ноутбук чи планшет та доступ до мережі Інтернет.

Для участі у програмі необхідно направити електронний лист на поштову адресу vgoi.psi@gmail.com, вказавши тему листа: «Онлайн-курс. Копірайтинг».

У самому листі зазначити:

1. Прізвище, ім’я, по батькові
  2. Вік
  3. Номер мобільного телефону
  4. Адресу електронної скриньки для зв’язку.
  5. Статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного нагляду.

У разі виникнення запитань щодо реєстрації – телефонувати контактній особі за номером тел.  050 810 32 45 (Катерина).