Спортивна спільнота громади відзначила змаганнями День фізичної культури та спорту

Дата: 13.09.2021 10:08

12 вересня до Дня фізичної культури і спорту та 30-ї річниці Незалежності України в с. Корнин відбулись  урочисті та спортивно-масові заходи.

На місцевому стадіоні села Корнин та в центральному парку пройшли змагання з таких видів спорту: відкритий кубок з міні-футболу, відкритий кубок з волейболу, перетягування линви, настільний теніс, шашки, шахи, підтягування на перекладині, віджимання на брусах, стрибки через скакалку.

Всього взяло участь близько ста учасників.

По завершенню свята начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Сергій Швидун та головний спеціаліст відділу Віталій Биць привітали та  нагородили переможців та призерів в ігрових видах кубками, гравців грамотами. В індивідуальних видах учасники отримали медалі і грамоти.

Усі отримати масу позитивних емоцій.