ОГОЛОШЕНО КОНКУРС з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради

Дата: 18.11.2021 11:12

Із метою вирішення питання вивезення спеціально обладнаним для цього транспортом побутових відходів з населених пунктів Корнинської сільської ради за територіальним принципом.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Корнинської сільської ради, 35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення Виконавчого комітету Корнинської сільської ради (Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради) від «28» жовтня 2021 року №88.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу:

35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б., з 25.11.2021р. по 28.12.2021р.

Ноцик Андрій Ігорович – Начальник відділу юридичної, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи, тел. (0362)- 20 53 66.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: Розміри та  межі  певної  території населеного  пункту: с. Корнин – 446,6 га.; с. Колоденка -579,7 га; с. Загороща – 115,6 га.; с. Тайкури – 350,3га; с. Порозове – 144,8га. Загальна протяжність проїзної частини з твердим покриттям складає 43,93 км. Видалення твердих побутових відходів здійснюється на полігон ТПВ Шпанівської сільської ради, відстань від меж с. Корнин – 15 км.; с. Колоденка – 10 км.; с. Порозове – 19км.; с. Загороща – 20 км.; с. Тайкури – 22км. до полігону.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: загальна кількість будинків 2460; кількість мешканців 8815 чол.; Підприємства, установи та організації: ДНЗ – 3; Школи – 3; Заклади культури – 4; ФАП – 3; Амбулаторій -2;  Підприємства торгівлі - 18;

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо):

На території Корнинської сільської ради відсутній полігон для розміщення ТПВ. Видалення твердих побутових відходів здійснюється на полігон, розміром 22,5 га,  що знаходиться на землях Шпанівської сільської ради, відстань від меж с. Корнин – 15 км.; с. Колоденка – 10 км.; с. Порозове – 19км.; с. Загороща – 20 км.; с. Тайкури – 22км. до полігону.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

8.1. Способи подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.2. Місце подання конкурсних пропозицій: 35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б.

8.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 28.12.2021 року  до 09 год. 00 хв.

Способи і місце отримання конкурсної документації:

Для отримання конкурсної документації для участі у конкурсі звертайтесь за адресою:  35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б, приймальння сільського голови, 3-й поверх, в робочі дні (з 8.00 до 17.00) крім перерви (з 13.00 до 14.00).

Додаткова інформація за телефоном: (0362) 205-366