ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2021-12-03-001547-A

Дата: 03.12.2021 11:44

03.12.2021р.

Підстава для публікації обґрунтування: Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. №631 та від 11 жовтня 2016 р. №710».

Замовник: Корнинська сільська рада (35304, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Корнин, вул. Центральна, будинок 41б).

Код за ЄДРПОУ: 04387243

Категорія: відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”: пункт 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті;.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Капітальний ремонт покриття вул. Набережна в с. Тайкури Рівненського району. (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в одно стадійному робочому проекті «Капітальний ремонт покриття вул. Набережна в с. Тайкури Рівненського району» виконаний відповідно до вимог чинних кошторисних норм України та інших нормативних документів. Документація пройшла експертизу, отримано позитивний експертний звіт Філія ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» у Рівненській області №18-0086/01-21 від 26.04.2021р. Документація затверджена Рішенням Корнинської сільської ради №447 від 16.07.2021р. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ДБН, ГОСТ та чинному законодавству.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення на 2021 рік на об’єкт: «Капітальний ремонт покриття вул. Набережна в с. Тайкури Рівненського району» визначено виділення коштів , що затверджено рішенням Корнинської сільської ради від 24.09.2021 №776 «Про внесення змін до сільського бюджету Корнинської сільської ради на 2021 рік» в сумі 5 000,00 грн. ( П'ять тисяч  гривень).

Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта будівництва, який знаходиться в складі кошторисної документації: “Капітальний ремонт покриття вул. Набережна в с. Тайкури Рівненського району. Очікувана вартість предмету закупівлі складає: 2 038 845,60 грн. (Два мільйони тридцять вісім тисяч вісімсот сорок п’ять гривень 60 копійок), в тому числі ПДВ.