Повідомлення про зміну тарифу на послуги з вивезення побутовими відходами

Дата: 16.05.2022 15:45

Повідомлення

Фізичної особи-підприємця Боровик Інни Василівни  про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами  ( вивезення твердих побутових відходів) на території сіл Корнинської сільської ради (с. Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове).

Доводимо до відома споживачів про намір змінити чинні тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме на послуги з вивезення твердих побутових відходів, на підставі Закону України « Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМ України від 26.07.2006 № 1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 року № 318 та від 28.10.2020 року № 1018, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року № 239 « Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Діючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами в розмірі 15,00 грн. з особи затверджені рішенням сільських ради та діють з 03.06.2020 року. Від того часу  тарифи не переглядалися та не підвищувались.

Станом на сьогодні бачимо швидкі темпи зростання складових собівартості діючого тарифу, а саме: збільшення вартості дизельного пального, збільшення вартості обслуговування спецтранспорту.

Зважаючи на наведені фактори росту цін і тарифів економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення побутових відходів для мешканців сіл Корнинської ТГ становитиме 25,00 грн. з однієї особи.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись в ФОП Боровик Інна Василівна за адресою: с. Корнин, вул. Садова, буд. 10, 098 7001719.

Пропозиції та зауваження щодо встановленого тарифу просимо надавати у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення на сайті  сільської ради до ФОП Боровик І.В. ( с. Корнин, вул. Центральна, 41б) тел. (0362 205332), 098 7001719, електронна пошта: kornunsr@ukr.net).

За посиланням можна переглянути:

1. Структура витрат

2Пояснювальна записка щодо потреби у зміні тарифу зміни

Фізична особа-підприємець Боровик І.В.