Державна служба зайнятості  інформує:

Дата: 27.05.2022 10:06

Рівненська районна філії Рівненського обласного центру зайнятості оголошує набір на навчання за професією «Лицювальник-плиточник». Початок навчання 07 червня 2022 року. Термін навчання 5 місяців.

Слухачі навчальних курсів отримають необхідні знання та практичні навички облицьовування плитками поверхні стін та підлоги, виконання стяжки, приготування розчинів і клейових сумішей, настилання підлоги керамічною плиткою із застосуванням різних механізмів та інструментів.

Слухачі проходять виробничу практику у кращих роботодавців Рівненської області. Випускники отримують свідоцтво державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.

Навчання безкоштовне. Компенсуються витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямі.

Не втратьте нагоду отримати професійно-технічну освіту за затребуваною на ринку праці професією. Лицювальник-плиточник завжди потрібен у будівельних компаніях, а кваліфікований робітник – справжня знахідка для роботодавця, оскільки якісна робота підприємства і є запорукою його авторитету.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі активної підтримки безробітних Рівненської районної флії Рівненського ОЦЗ за адресою:

м. Рівне, вул. Яворницького, 53.

Контактний телефон: (0362)63 – 13  98.