Рівненський район Рівненська область

Зміна тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

Дата: 01.06.2022 08:45

З 1 червня 2022 року, відповідно до рішення Виконавчого комітету вводяться в дію нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення сміття) що надаються ФОП Боровик І.В., які становлять:

25,00 грн. для мешканців одноквартирних будинків (з наявністю усіх видів благоустрою), будинків індивідуальної забудови з присадибною ділянкою;

120,00 грн. для бюджетних організацій та інших споживачів.

Чинні тарифи (15.00 грн з 1 особи) не покривають всі фактичні витрати підприємця і не дають змоги в теперішніх економічних умовах виконувати роботи в достатньому обсязі та належної якості.

Діючий тариф (15.00 грн, що діє з 2019 року), були закладені показники, які змінились на даний час.

Основними причинами збільшення тарифу є:

- підвищення рівня мінімальної заробітної плати;

- постійний ріст цін на інші складові затрат-запасні частини і матеріали, послуги сторонніх організацій, нестабільність цін на ПММ.

На території громади встановлено наступний графік вивезення твердих відходів:

1. Для сіл. Корнин, Колоденка кожен четвер тижня;

2. Для сіл Тайкури, Порозове два рази в місяць;

3. В с. Загороща один раз в місяць.

Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до ФОП Боровик І.В. за телефоном 098 700 17 19