Консультаційна підтримка працівників і роботодавців - Держпраці започаткувала нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

Дата: 08.06.2022 10:26

З початку повномасштабного вторгнення росії тисячі підприємств, у тому числі релоковані, вимушені працювати в нових умовах. Сотні тисяч співвітчизників покинули домівки та втратили роботу. Але економіка України має працювати — для підтримки армії та наближення нашої перемоги.

Державна служба України з питань праці пропонує консультаційний супровід працівників та роботодавців з питань трудового законодавства та безпеки праці у період воєнного стану. Фахова допомога надається й усім громадянам, у тому числі, внутрішньо переміщеним особам.

Для розширення консультаційної підтримки працівників і роботодавців Держпраці започаткувала нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

Для ознайомлення переходити за посиланням https://pratsia.in.ua