Шановні користувачі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Корнинської сільської територіальної громади

Дата: 09.08.2022 15:43

Корнинська сільська рада повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку

Для отримання квитанції про сплату земельного податку – звертатися:

• Мешканцям - с. КОРНИН, с.КОЛОДЕНКА, с.ЗАГОРОЩА
    за адресою с. КОРНИН вул. Центральна,41 Б

• Мешканцям -с.ПОРОЗОВЕ, с. ТАЙКУРИ

•  за адресою с.ТАЙКУРИ вул. Шевченка, 10.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку ДО 28.09.2022р.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.