ЗАХОДИ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 18.08.2022 08:53

На підставі рішення ради оборони області від 07 липня 2022 року № 16, рішення виконавчого комітету Корнинської сільської ради від 28 липня 2022 року № 40 "Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану" на території Корнинської сільської ради:

ТИМЧАСОВО ПРИПИНИТИ під час сигналу «Повітряна тривога» роботу підприємств, установ, організацій всіх форм власності та пройти в укриття з метою запобігання загибелі та травмування людей.

ЗАБОРОНИТИ використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних приствоїв до моменту припинення або скасування дії правового режиму воєнного стану на території України.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ громадянам, керівникам закладів ресторанного господарства, підприємствам всіх форм власності дотримання даної вимоги цього рішення та НЕ ДОПУСКАТИ на території Корнинської сільської ради проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів,  в тому числі під час проведення святкових заходів

ЗАБОРОНИТИ рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямоток» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, до моменту припинення або скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.