Рівненський район Рівненська область

ЗА СПРИЯННЯ ЄС УКРАЇНА ЗАПУСТИЛА ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР   – ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРІВ

Дата: 26.08.2022 14:57

12 серпня Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу запустило Державний аграрний реєстр або ДАР.

ДАР — це платформа, де будь-який агровиробник може податися на доступні для них програми підтримки — як від держави, так і за кошти міжнародних організацій.

Система вже відрита для реєстрації на    www.dar.gov.ua

Платформа ДАР докорінно змінює систему подання заявок та надання підтримки аграріям.

• Відтепер жодних паперів та інстанцій!
  • Платформа сама повідомить про нові програми та можливості усіх зареєстрованих.
  • Будь-який агровиробник може зареєструватися вже зараз та подати заявку на підтримку через власний електронний кабінет буквально у кілька кліків.

«Витративши лише кілька хвилин на реєстрацію в ДАР, аграрії зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн з дому чи офісу. Під час реєстрації фермер також зможе перевірити в особистому електронному кабінеті дані про свою діяльність, земельні ділянки, тварин тощо. Для реєстрації фермеру потрібен лише електронний підпис. Система створена за підтримки ЄС з урахуванням найкращих європейських практик», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Детальніше тут:  https://bit.ly/3Aeh0d2

• Інформаційні матеріали розміщені на сайті Корнинської сільської ради у розділі АРХІТЕКТУРА, БУДІВНИЦТВО, ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ або  за посиланням  ДАР