Департамент агропромислового розвитку повідомляє

Дата: 28.09.2022 11:10

До відома сільськогосподарських товаровиробників,  які відповідають критеріям проекту повідомляємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Мінагрополітики України впроваджує проект із розподілу гуманітарної допомоги шляхом надання засобів тимчасового зберігання зерна (рукав) місткістю 200 тонн. Реалізується проект за підтримки урядів Канади, Японії, Німеччини та австралійської благодійної організації Minderoo Foundation. Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники юридичні особи та ФОПи, які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих.

Подання заяв на участь у програмі стартувало з 26 вересня 2022 року за допомогою Державного аграрного реєстру (ДАР).

Основні вимоги до учасників програми:

площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до 10 000 га;

використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції.

Прийом заявок триватиме два тижні до 9 жовтня. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через систему ДАР, а також будуть повідомлені про адресу складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.

Окрім цього, ФАО та Мінагрополітики проведуть ознайомчий вебінар, де аграрії зможуть поставити будь-які запитання щодо реєстрації та участі у програмі підтримки.

Дата та час: 28 вересня 2022 року, 15:00

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/92374064545