Корнинська сільська рада
Рівненський район Рівненська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2022-11-15-005209-A

Дата: 15.11.2022 12:04
Кількість переглядів: 226

15.11.2022р.

Підстава для публікації обґрунтування: Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. №631 та від 11 жовтня 2016 р. №710».

 

Замовник: Корнинська сільська рада (35304, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Корнин, вул. Центральна, будинок 41б).

 

Код за ЄДРПОУ: 04387243 

 

Категорія: відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”: пункт 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті;.

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Відновні роботи та експлуатаційне утримання доріг з поточного ремонту покриття по вул. Польова від вул. Енергетиків до буд. №5 в с.Колоденка Рівненського району. (ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в кошторисній документації, яка була виконана ФОП Єфімов С.Ю. (Інженер – проектувальник. Кваліфікований сертифікат АР №270081 видано згідно з рішенням Атестаційного архітектурного-будівельної комісії від 31.08.2012р. №20-ІП, зареєстрований у реєстрі атестованих осіб від 03.09.2012р. за №2436) на підставі Договору підряду №Пр-1 на виготовлення кошторисної документації «Відновні роботи та експлуатаційне утримання доріг з поточного ремонту покриття по вул. Польова від вул. Енергетиків до буд. №5 в с.Колоденка Рівненського району» відповідно до вимог чинних кошторисних норм України та інших нормативних документів. В кошторисній документації міститься детальний опис послуг, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ДБН, ГОСТ та чинному законодавству.

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення на 2022 рік на об’єкт: «Відновні роботи та експлуатаційне утримання доріг з поточного ремонту покриття по вул. Польова від вул. Енергетиків до буд. №5 в с.Колоденка Рівненського району» визначено виділення коштів, що затверджено рішенням Корнинської сільської ради від 11.11.2022 №1221 «Про внесення змін до бюджету Корнинської сільської ради на 2022 рік» в сумі 5 000,00 грн. ( П’ять тисяч гривень).

 

 Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено відповідно до кошторисної документації: “ Відновні роботи та експлуатаційне утримання доріг з поточного ремонту покриття по вул. Польова від вул. Енергетиків до буд. №5 в с.Колоденка Рівненського району». Очікувана вартість предмету закупівлі складає: 1 337 416,80 грн. (Один мільйон три тридцять сім тисяч чотириста шістнадцять гривень 80 копійок), в тому числі ПДВ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь