ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В МЕЖАХ ЗАКУПІВЛІ UA-2023-02-16-007371-a

Дата: 16.02.2023 10:48

16.02.2023р.

Підстава для публікації обґрунтування: Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. №631 та від 11 жовтня 2016 р. №710».

Замовник: Корнинська сільська рада (35304, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Корнин, вул. Центральна, будинок 41б).

Код за ЄДРПОУ: 04387243

Категорія: відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”: пункт 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті;.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Послуги будівельних машин та спеціалізованої техніки. (ДК 021:2015 – 60180000-3: Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в технічному завданні. Зокрема є потреба в закупівлі послуг будівельних машин та спеціалізованої техніки на 306 годин. Послуги будуть надаватися на території Корнинської сільської ради. На території сільської ради потрібно здійснити: - перевезення сипучих матеріалів(чорнозем, пісок, щебінь тощо)  та вантажів на протязі року; - навантаження сипучих матеріалів та вантажів на протязі року; - упорядкування місця тимчасового зберігання відходів; -  розробка ґрунту в траншеях та котлованах; - земляні роботи; - вивіз сміття з кладовищ;

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення на 2023 рік визначено виділення коштів, що затверджено рішенням Корнинської сільської ради від 23.12.2022 №1249 «Про сільський бюджет Корнинської сільської територіальної громади на 2023 рік» в сумі 605 160,00 грн.

Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено із застосуванням порівняльного методу цін на послуги будівельних машин та спеціалізованої техніки на території Рівненської області.

Очікувана вартість предмету закупівлі складає: 605 160,00 грн. (Шістсот п’ять тисяч сто шістдесят  гривень 00 копійок), в тому числі ПДВ.