Рівненський район Рівненська область

Інформація щодо вибухонебезпечних предметів

Дата: 18.05.2023 14:21

З метою інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами Міністерство з питань реінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» розробили флеш-відеоролики із мінної безпеки:

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовленні фахівці-сапери, які мають допуск  до цього виду робіт.

Будьте обережними!