СПЛАТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ЗА 2023 РІК

Дата: 01.06.2023 16:28

Корнинська територіальна громада нагадує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки,що необхідно сплатити земельний податок  за поточний 2023 рік.

• Для отримання податкового повідомлення  – рішення про нарахування земельного податку звертатися в Корнинську сільську раду з 03.07. 2023 року.
  • Щоп’ятниці з Червня місяця на виїзному прийомі в селі Колоденка з 9:00 до 13:00 год. буде здійснюватись прийом платежів по земельному податку.

Контактний телефон: ( 0362 )205-332
Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст. 282 ПКУ.
Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.
У випадку несплати податку вчасно – буде нарахована пеня та штраф за кожен прострочений день.
Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.