Рівненський район Рівненська область

Військова частина А7071 територіальної оборони оголошує набір військовослужбовців!

Дата: 25.09.2023 14:21

Військова частина А7071 територіальної оборони запрошує до лав підрозділу осіб рядового, сержантського та офіцерського складу на військову службу за контрактом строком «ДО ОГОЛОШЕННЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ».

Служба у військовій частині - це дійсна військова служба в Збройних силах України. Передбачено грошове забезпечення, соціальні гарантії - згідно зі статутами ЗСУ та умовами військового часу.

В середньому розмір грошового забезпечення військовослужбовця становить:

• рядового складу від 21,0 тис. гри. і вище;
  • сержантського складу від 23,0 тис. гри. і вище;
  • офіцерського складу від 25,0 тис. гри. і вище.

Розмір грошового забезпечення залежить від розміру основного окладу за займаною посадою, військового звання, вислуги років та додаткових виплат (інші виплати, які здійснюються відповідно до чинного законодавства України).

Розмір грошового утримання військовослужбовця регламентується наказом Міністерства оборони України №260 від 07.06.2018 року (Постанова Кабінету міністрів України від 30.08.2017 року №704).

Крім того, військовослужбовцям додатково виплачується додаткова щомісячна премія в розмірі:

-  30 тис. грн.,

- 100 тис. грн. для військовослужбовців, що беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів.

Контактна особа: капітан Андрій КОЛОС 050-926-64-71