Рівненський район Рівненська область

Презентація проєкту «Центр розвитку фермерства»!

Дата: 13.10.2023 10:52

17 жовтня 2023 року о 14.00 год. відбудеться презентація  проєкту  «Центру розвитку фермерства «Врожай Перемоги». Захід відбудеться  у форматі ZOOM – конференції.

Метою проєкту є підвищення стійкості, ефективності та безперервної активності мікро, малого та середнього фермерського бізнесу в умовах війни та повоєнної відбудови.

Центр розвитку фермерства  безкоштовно надаватиме  фермерам якісні послуги, інформуватиме про інновації у рослинництві, допомагатиме посилювати спроможність фермерів адаптуватися до змін у агросекторі, змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку бізнесу.

Посилання для підключення: https://us04web.zoom.us/j/78307035216?pwd=7VPrKzWR9iauSiMsJYFSGKbE1ZMQWM.1