Open storm battle: новий турнір у Києві! Відкрита гра-інтенсив!

Дата: 06.11.2023 11:31

3-тя окрема штурмова бригада запрошує на третій страйкбольний турнір з професійними військовими Третьої штурмової, який відбудеться у Києві, 11-го листопада.

Ще більше локацій та інтенсивна програма від профі штурму. Планування операцій, успішних атак та оборони позицій під командуванням штурмовиків.

Це захід у співпраці з інструкторами вишкільної ініціативи Reservist. Окрім турніру розгорнуто додаткові навчальні локації для ознайомлення зі спорядженням та озброєнням.

Унікальна можливість отримати нові знання та спробувати свої сили в умовах, наближених до бойових, взяти участь у плануванні операції, дізнатися особливості розробки успішної атаки та оборони позицій.

🗓️Дата: 11 листопада.

📍Місто: Київ.

Розклад заходу та реєстрація — за посиланням на сайті: https://reservist.com.ua/page40176535.html