Рівненський район Рівненська область

Дайджест корисних посилань для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей!

Дата: 27.12.2023 12:37

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

Щоб не загубити корисну інформацію про надання статусів, отримання безкоштовної психологічної допомоги та медичних послуг, призначення й виплати одноразової грошової допомоги, компенсацію на придбання житла, конкурсні програми з підтримки ветеранського підприємництва від Українського ветеранського фонду Мінветеранів та інші актуальні питання, пропонуємо ознайомитися з інформаційним дайджестом: