Рівненський район Рівненська область

Відключення електроенергії в с. Колоденка, с. Корнин, с. Тайкури, с. Загороща, с. Порозове

Дата: 12.01.2024 13:10

У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:

17 січня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с. Загороща, частково вул.: Зелена, Лісова, Молодіжна, Набережна, Тиха, Хутірська, Центральна, Шевченка, Шкільна, пров. Вузький.

17 січня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с. Колоденка, частково вул.: Г. Сковороди, Єдності, І. Франка, Боголюбова, В. Чорновола, В. Червонія, Квітнева, Глибока, Зелена, Тиха, Л. Українки, Л. Костенко, Лісова, Мальовнича, Молодіжна, Набережна, Нова, Новодвірська, Польова, Рівненська, Свободи, Тополева, Франка, Хутірська, Шевченка, Щаслива, пров. Новий, Свободи,  Польовий, Глибокий.

17 січня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с. Корнин, частково вул.: І. Підкови, Б. Хмельницького, Бойка, Будівельників, Вербова, Веселкова, Весняна, Вишнева, Гарна, Глибока, Гранична, Дачна, Дружби, Князя Володимира, Козацька, Корнинська, Коротка, Миру, Молодіжна, Набережна, Незалежності, Нова, О. Ольжича, Перемоги, П. Могили, Покровська, Польова, В. Чорновола, Садова, Світанкова, Сонячна, Тиха, Тракторна, Франка, Центральна, Церковна, Шевченка, Шкільна, пров. Центальний, Глибокий, Вербовий.

17 січня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с. Порозове, частково вул.: Дорошенка, Л. Українки, Сагайдачного.

17 січня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с. Тайкури, частково вул.: 16 Липня, Б. Хмельницького, Ветеранів, Гарна, Замкова, Зарічна, Миру, Набережна, Незалежності, Т. Г. Шевченка, Тиха, Тракторна, Хутір, Шкільна.

ПрАТ «Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності та нагадує, що таким чином вони дбають про безпеку населення.

У разі виникнення питань - звертайтесь без вагань!

Кол-центр ПрАТ «Рівнеобленерго»

тел. 69-42-98