ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ!

Дата: 17.01.2024 16:57

ІНФОРМАЦІЙНЕ  ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території розміщення кварталу житлової забудови, який перебуває в землях запасу сільськогосподарського призначення (рілля) в межах села Тайкури Рівненського району Рівненської області, обмеженого вул.Незалежності»

Підстава розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні:

Рішення Тайкурської сільської ради №239 від 04.11.2016.

Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

Замовник: виконавчий комітет Корнинської сільської ради.

Розробник: ПП «Землебудпроект»

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

Громадські слухання відбудуться  29 січня 2024 року об 11.00 год. в приміщенні Корнинської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 41б, с. Корнин, 35304, тел. (0362) 20-53-32.

Інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

з 22 по 26 січня 2024 року в приміщені Корнинської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 41б, с. Корнин протягом робочого часу (з 8:00 до 17:00 год) можна ознайомитися з матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях. У вихідні та не в робочий час – за попереднім записом тел. (0362) 20-53-32.

Завдання на розроблення містобудівної документації можна переглянути за посиланням:

З матеріалами проекту містобудівної документації на паперових носіях можна ознайомитися за посиланням: