Рівненський район Рівненська область

Відключення електроенергії!

Дата: 31.03.2024 21:22

У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:

01 – 05 квітня 2024 р., з 09:00 до 17:00  в с. Загороща, частково вул.: Зелена, Лісова, Молодіжна, Набережна, Тиха, Хутірська, Центральна, Шевченка, Шкільна, пров. Вузький.

01 – 05 квітня 2024 р., з 09:00 до 17:00  в с.Колоденка, частково вул.: Єдності, І.Франка, Боголюбова, В.Чорновола, В.Червонія, Глибока, Зелена, Л.Українки, Л.Костенко, Лісова, Мальовнича, Молодіжна, Набережна, Нова, Новодвірська, Польова, Рівненська, Свободи, Тополева, Франка, Хутірська, Шевченка, Щаслива, пров.Новий, Свободи,  Польовий, Глибокий.

01 – 05 квітня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с.Корнин, частково вул.: І.Підкови, Б.Хмельницького, Бойка, Будівельників, Вербова, Веселкова, Весняна, Вишнева, Гарна, Глибока, Гранична, Дачна, Дружби, К.Володимира, Козацька, Корнинська, Коротка,  Миру, Молодіжна, Набережна, Незалежності, Нова, О.Ольжича, Островського, Перемоги, П.Могили, Покровська, Польова, Садова, Світанкова, Сонячна, Тиха, Тракторна, Франка, Центральна, Церковна, Шевченка, Шкільна, пров.Центальний, Глибокий, Вербовий, В.Чорновола, Затишна, Зелена, Квітнева, К.Ольги, Л.Українки, Сагайдачного, Ясна.

01 – 05 квітня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с.Порозове, частково вул.: Дорошенка, Л.Українки, Сагайдачного.

01 – 05 квітня 2024 р., з 09:00 до 17:00 в с.Тайкури, частково вул.: 16 Липня, Б.Хмельницького, Ветеранів, Гарна, Замкова, Зарічна, Миру, Набережна, Незалежності, Т.Г.Шевченка, Тиха, Тракторна, Хутір, Шевченка, Шкільна.

ПрАТ «Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності та нагадує, що таким чином вони дбають про безпеку населення.

У разі виникнення питань - звертайтесь без вагань!

Кол-центр ПрАТ «Рівнеобленерго»

тел. 69-42-98