Рівненський район Рівненська область

Як отримати електронні послуги пенсійного фонду України!

Дата: 01.05.2024 21:43

Доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (отримання довідок, перегляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на вебпорталі (“Вхід”).

Увійти до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) можна за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпис, або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в тому числі з використанням технології BANK ID.

Також отримати доступ до особистого кабінету та електронних сервісів Пенсійного фонду України можна у зручному форматі - з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів), завантаживши мобільний застосунок “Пенсійний фонд”.

Версії мобільного застосунку для пристроїв з операційними системами Android та IOS розміщені Google Play та AppStore відповідно.