Рівненський район Рівненська область

Інтеграція внутрішньо переміщених дітей у Корнинській територіальній громаді

Дата: 02.05.2024 14:06

З метою соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) до життя в Корнинській територіальній громадй, розробки механізмів запобігання та вирішення конфліктів, які виникають навколо ВПО  рішенням сесії Корнинської сільської ради від 26.03.2024 № 32 створено Координаційну раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Корнинській сільській раді.

На першому засіданні було прийнято рішення щодо організації проведення майстер класу від внутрішньо переміщеної особи для дітей ВПО та інших діток громади віком від 7-14 років з рукоділля. За фінансової підтримки сільської ради було закуплено всі необхідні засоби для проведення майстер класів у с.Корнин та с. Колоденка 24 квітня та 01 травня відповідно. Всі хто був задіяний були задоволені проведеним часом.