Рівненський район Рівненська область

№ зп

Ідентифікатор

Найменування адміністративної послуги

Правові підстави для надання адміністративної послуги

1

00029

Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

2

00034

Реєстрація місця проживання

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

3

00037

Зняття зі задекларованого/ зареєстрованого місця проживання

4

00038

Видача витягу з реєстру територіальної громади

5

01217

Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

6

01377

Внесення змін до інформації в Реєстрі територіальної громади

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання»