Рівненський район Рівненська область

Тривають безкоштовні вебінари для агробізнесу від EU4Business

Дата: 27.06.2024 11:31

Тривають безкоштовні вебінари для агробізнесу від EU4Business

У межах програми програми AGROw UP впродовж червня та липня відбуваються безкоштовні вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

Мета – надати необхідні знання малому та середньому бізнесу, що хоче почати чи вдосконалити доробку або переробку своєї продукції та внаслідок цього збільшити додану вартість своєї продукції та конкурентоспроможність на ринку.

Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Детально про безкоштовні вебінари

Вебінари стосуються різних аспектів переробки рослинної продукції.

Вони відбуваються на платформі Zoom, а також транслюються онлайн на Facebook-сторінці Центру розвитку фермерства.

27 червня о 18:00 – «Упаковка, що продає: як поєднати вимоги закону та потреби клієнта».
Учасники дізнаються:
- які країни готові імпортувати українську агропродукцію;
- як ефективно дослідити ринки інших країн та вибрати найкращий для свого бізнесу;
- як підготувати свою справу та продукцію до виходу на міжнародний ринок.

Спікерка:

Марта Лушпак – сертифікована аудиторка за стандартами ISO 9001, 14001, 22000; виконавча директорка ТОВ «Західний центр розвитку бізнесу».

Вебінар у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/979395373891725

3 липня о 17:00 – «Як знайти свій ринок за кордоном та підготуватись до нього?».
Учасники дізнаються:

- які елементи обовʼязково мають бути на етикетці, згідно з законодавством, і де знайти цю інформацію;

- яку інформацію можна вказувати на етикетці, а яку - заборонено;

- чи буває маркування некоректним і яка за це відповідальність.

Спікерка:

Ольга Гуртова – сертифікована консультантка з експорту, експертка з міжнародного

діджитал-маркетингу.

Вебінар у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/772454601412202

4 липня о 17:00 – «Де агробізнесу взяти гроші: все про інвестиції та їх залучення».
Учасники дізнаються:

- хто готовий інвестувати в агросектор та де шукати інвесторів/інвесторок;

- як спілкуватись з інвестором/інвесторкою, аби отримати інвестиції;

- як захистити себе під час оформлення інвестицій.

Спікер:
Михайло Романов – радник із питань інвестицій та експорту Міжнародної торгової палати (ІСС), голова правління «Української мережі бізнес-янголів та інвесторів» (UNBAI).

Вебінар у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1331664404456890

24 липня о 17:00 (остаточна дата та час уточнюються) – «Упаковка, що продає: дизайн, який спонукає клієнта купити товар».
Учасники дізнаються:

- як з допомогою дизайну етикетки керувати увагою клієнта та підкреслювати переваги продукту;

- секрети вдалого візуалу для різних видів продуктів;

- як виділятись серед конкурентів і спонукати клієнта купити саме ваш товар.

Спікер:
Євген Єфіменко – графічний дизайнер, засновник та артдиректор «Brendari design studio».

Як долучитись?
Участь у всіх вебінарах безкоштовна.
Щоб долучитись потрібно зареєструватись за посиланням:

Анонси із детальною інформацією про вебінари, а також анкети для реєстрації публікуються в соціальних мережах програми: Instagram та Facebook.

Додаткові запитання щодо вебінарів можна поставити тут: farmer@bard.cv.ua

Програма AGROw UP відбувається у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME