Фонд соціального страхування України

22 Березня, 2021 р., 14:49
    Відповідно до статі 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі тимчасової втрати працездатності. Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.
04 Лютого, 2021 р., 11:44
26 листопада 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 941-ІХ, прийнятий Верховною Радою України 03.11.2020. Законом відновлено направлення на реабілітаційне лікування до санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) працюючих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань та травм.