19 Травня, 2022 р., 15:21
Розірвання трудових відносин внутрішньо переміщеними особами в односторонньому порядку
17 Травня, 2022 р., 13:00
ТОВ «Акріс Агро»  повідмляє про те, що  на орендованих підприємством землях, навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове,  які входять в територіапльне підпорядкування Коринської сільської ради,  буде проводитись  внесення ЗЗР (засоби захисту рослин) по посівах кукурудзи.
01 Березня, 2022 р., 20:23
Відповідно до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації  ЗАБОРОНЕНО з 18 години 00 хвилини  01 березня 2022 року  на території Рівненської області продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, на строк до скасування воєнного стану!
31 Січня, 2022 р., 15:03
01 лютого на більшій частині території країни на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).
20 Січня, 2022 р., 16:06
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 21 січня, в найближчу годину зі збереженням до кінця дня очікуються пориви північно-західного вітру 25 – 27 м/с (IІ рівень небезпечності, помаранчевий).
19 Січня, 2022 р., 15:26
 З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
17 Січня, 2022 р., 09:23
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 17 січня, в найближчу годину зі збереженням до кінця дня очікується гроза, пориви північно-західного вітру 19 – 24 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
09 Січня, 2022 р., 19:22
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, до кiнця дня 9 сiчня по областi очiкується значний снiг (I рiвень небезпечностi, жовтий).