19 Грудня, 2021 р., 12:43
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології ,      протягом доби 20 грудня очікуються пориви північно - західного вітру 15 – 20 м/с, на дорогах ожеледиця.  (І рівень небезпечності, жовтий).
13 Грудня, 2021 р., 16:49
Оперативно-координаційний центр попереджає  про стихійні та небезпечні метеорологічні явища 14 грудня у західних областях: на дорогах очікується ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).
18 Листопада, 2021 р., 11:12
Із метою вирішення питання вивезення спеціально обладнаним для цього транспортом побутових відходів з населених пунктів Корнинської сільської ради за територіальним принципом.
15 Листопада, 2021 р., 09:30
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації
15 Вересня, 2021 р., 16:18
ТОВ «Акріс Агро»  повідмляє про те, що  на орендованих підприємством землях, навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове,  які входять в територіапльне підпорядкування Коринської сільської ради,  буде проводитись  внесення ЗЗР (засоби захисту рослин) по посівах сої.
02 Вересня, 2021 р., 16:36
    06.09.2021р з 09.00 год по 06.09.2021р до 17.00 год  буде припинено газопостачання в с. Тайкури по вул. Шкільна, Незалежності, Ветеранів, Б.Хмельницького у зв'язку з тим, що будуть проводитися ремонтні роботи на газопроводі високого тиску.
25 Серпня, 2021 р., 11:00
Згідно Порядку утворення Спостережної ради при КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги», до її складу з списку представників громадськості зможуть увійти шестеро осіб із 10 наявних кандидатів. Тому, увійшовши під своїм обліковим записом, потрібно здійснити свій вибір за одного із кандидатів:
16 Серпня, 2021 р., 08:53
    Корнинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  Начальника відділу архітектури, будівництва, інвестицій , комунальної власності та земельних відносин Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.