27 Жовтня, 2022 р., 10:24
ДО ВІДОМА ТОВАРОВИРОБНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ Департамент агропромислового розвитку Рівненської обласної військової адміністрації повідомляє субєктів гоподарювання та фізичних осіб , які подали заявки у вересні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності про НЕОБХІДНІСЬ ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ електронним цифровим підписом, який надійшов у їх кабінети в системі Державного аграрного реєстру в розділі "Мої повідомлення".
26 Жовтня, 2022 р., 13:15
     За  інформацією  Рівненського обласного центру з гідрометеорології,  вночі та вранці 27жовтня  в західних  областях  в Україні туман, видимість 200-500м. (І рівень небезпечності, жовтий).
21 Жовтня, 2022 р., 15:19
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
12 Жовтня, 2022 р., 15:05
  ПрАТ «Рiвнеобленерго» повідомляє, що з 17 по 21 жовтня  2022 року , в період  з 9:00 до 17:00 буде припинено електропостачання  в населеному пункті с. Загороща Корнинської громади, по вулиці: Зелена, Молодіжна, Набережна, Тиха, Центральна, Хутірська, Шевченка, Шкільна, у зв'язку запланованими ремонтними роботами.
27 Вересня, 2022 р., 11:37
     Здолбунівське відділення АТ «Рівнегаз» повідомляє, що з 26 вересня з 6.00 год по 17:00 год 29 вересня 2022р буде припинено газопостачання в населеному пункті с. Загороща Корнинської громади, у зв’язку із реконструкцією газорозподільної мережі в м.Здолбунів (заміну підземного сталевого газопроводу на поліетиленовий) та виконання ремонтних робіт на газопроводі високого тиску.
27 Вересня, 2022 р., 09:50
    За  інформацією  Рівненського обласного центру з гідрометеорології,  до кінця доби 27 вересня  в західних і північних областях вночі та вранці 28 вересня в Україні, крім південно-східної частини, туман, видимість 200-500м. (І рівень небезпечності, жовтий).
18 Серпня, 2022 р., 08:53
На підставі рішення ради оборони області від 07 липня 2022 року № 16, рішення виконавчого комітету Корнинської сільської ради від 28 липня 2022 року № 40 "Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану" на території Корнинської сільської ради:
09 Серпня, 2022 р., 15:43
Корнинська сільська рада повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку
29 Липня, 2022 р., 13:21
Погашення завчасного обсягу боргів до початку опалювального періоду 2022-2023 року є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі розрахунки з постачальником за спожитий  природний газ.
25 Липня, 2022 р., 12:43
ТОВ "Акріс АГРО ГРУП" повідомляє про те, що на орендованих підприємством землях територіальної громади,  навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове, буде проводитись обробіток посівів кукурудзи (внесення трихограми) авіаційним  методом.