31 Січня, 2022 р., 15:03
01 лютого на більшій частині території країни на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).
20 Січня, 2022 р., 16:06
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 21 січня, в найближчу годину зі збереженням до кінця дня очікуються пориви північно-західного вітру 25 – 27 м/с (IІ рівень небезпечності, помаранчевий).
19 Січня, 2022 р., 15:26
 З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
17 Січня, 2022 р., 09:23
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, 17 січня, в найближчу годину зі збереженням до кінця дня очікується гроза, пориви північно-західного вітру 19 – 24 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
09 Січня, 2022 р., 19:22
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, до кiнця дня 9 сiчня по областi очiкується значний снiг (I рiвень небезпечностi, жовтий).
04 Січня, 2022 р., 12:08
4 січня у західній частині, вночі і у східних областях пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах 25-28 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
30 Грудня, 2021 р., 16:16
31 грудня на дорогах країни ожеледиця; вночі та вранці у східних та західних областях туман, видимість 200-500м, у північних та центральних областях місцями ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий)
23 Грудня, 2021 р., 16:14
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології,      у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів, впродовж доби 24 грудня очікується ускладнення погодних умов: пориви південно-західного вітру 15-20м/с, хуртовина, на дорогах збережеться ожеледиця, місцями снігові замети; вночі та вранці значний сніг (І рівень небезпечності, жовтий).