15 Квітня, 2021 р., 19:19
             Наявна в Управлінні Служби безпеки України інформація, свідчить про існування реальної загрози вчинення на території нашої країни злочинів терористичного та диверсійного характеру.
15 Квітня, 2021 р., 17:00
ТоЗОВ "АКРІС АГРО" повідомляє про те, що на орендованих землях, навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове,  з 17 квітня-20 квітня 2021 року буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої препаратом Зенкор Ліквід (метрібузін) ІІІкласу.  Спосіб внесення : наземний.
10 Квітня, 2021 р., 08:53
    З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи.
08 Квітня, 2021 р., 09:45
      Адміністрація  ФГ "П'ятигірське" повідомляє, що з 11 квітня по 18 квітня 2021 року на території Корнинської сільської ради  (с. Тайкури) буде  проведено обробка полів засіяних ріпаком, наступним препаратами:
06 Квітня, 2021 р., 13:58
Шановні мешканці Корнинської громади!
25 Лютого, 2021 р., 09:32
Шановні мешканці Корнинської територіальної громади!
27 Січня, 2021 р., 15:08
Корнинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
29 Грудня, 2020 р., 16:30
    Корнинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту населення Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
28 Грудня, 2020 р., 10:27
         Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.