28 Грудня, 2020 р., 10:25
         Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
07 Грудня, 2020 р., 15:05
           З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи.
22 Жовтня, 2020 р., 12:22
  23 жовтня 2020 року буде відсутнє електропостачання на всій території Корнинської сільської ради.
07 Серпня, 2020 р., 13:56
     З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
24 Липня, 2020 р., 14:49
ОВ "АКРІС АГРО" повідомляє про те, що на орендованих землях, навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове, буде проводитись обробіток посівів кукурудзи (внесення трихограми) авіаційним методом. Термін внесення: 26-28 липня 2020року. У зв'язку з погодніми умовами графік внесення може змінитись.
17 Липня, 2020 р., 11:11
  ТОВ "АКРІС АГРО" повідомляє про те, що на орендованих землях, навколо сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове, буде проводитись обробіток посівів кукурудзи (внесення трихограми) авіаційним методом. Термін внесення: 18-19 липня 2020року. У зв'язку з погодніми умовами графік внесення може змінитись.