15 Березня, 2021 р., 11:44
      У неділю 14 березня у клубі с. Колоденка відбулись урочистості з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка «Кобзарева струна в піснях Андрія Пастушенка». У концерті звучали твори А.Пастушена – заслуженого працівника культури України, лауреата мистецької премії ім. Германа Жуковського, голови Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, члена правління товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, члена Національної спілки журналістів, професора РДГУ, художнього керівника Народного ансамблю української пісні «Веретено» с.Колодена у виконанні: ансамблю «Веретено», вокального тріо «Вишиванка», лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів Оксани Ушакової, дитячого вокального ансамблю с. Колоденка, дуету викладачів Корнинської школи мистецтв Наталії та Ірини Євтушок, президента творчого об’єднання «Мистецький вектор» Юрія Яцики, вокального ансамблю викладачів Корнинської школи мистецтв, режисера та видучої Тетяни Сокіл.
11 Березня, 2021 р., 11:47
     Перебуваючи з робочою поїздкою на Рівненщині, наш земляк, голова Української асоціації футболу Андрій ПАВЕЛКО при зустрічі з односельчанами, зокрема представниками місцевої футбольної команди - ФК "Корнин", пообіцяв допомогути з футбольними м’ячами, облаштувати спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у міні-футбол та обладнати сучасними сітками футбольні ворота Корнинського ліцею ім. Романа Свіржевського.
11 Лютого, 2021 р., 16:25
   За оперативною інформацією ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» ціна на газ для населення у січні 2021 року становить 6990 грн. з ПДВ за 1000 м.куб.
08 Лютого, 2021 р., 12:24
   Мінсоцполітики, за допомоги Групи Нафтогаз, спростив перехід до нового постачальника газу для вразливих споживачів.
08 Лютого, 2021 р., 10:07
   Департамент житлово-комунального господарства енергетики та енергоефективності доводить до відома та вжиття відповідних заходів реагування лист АТ«Рівнегаз» від 18.01.2021 №330-Сл-273-0121, щодо послуг розподілу газу, як невід ‘ємної складової енергетичної безпеки регіону, що додається:
27 Січня, 2021 р., 16:10
  Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 (зі змінами) одним із завдань Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) є здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності (далі – ЛН) застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру ЛН, та здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, які виплачуються на підставі ЛН.
25 Січня, 2021 р., 16:09
    23 січня  делегація Української асоціації футболу на чолі із президентом Андрієм Павелком відвідали Корнинський ліцей ім.Свіржевського Романа Петровича.
22 Січня, 2021 р., 09:03
    22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
21 Січня, 2021 р., 15:26
    Обов'язковою умовою для створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи (далі – СФГ) є наявність земельної ділянки, наданої у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства.
20 Січня, 2021 р., 10:28
До уваги мешканців Корнинської сільської ради!