02 Червня, 2021 р., 09:37
     Команда Корнинської сільської ради 01 червня взяла участь в Обласній спартакіаді 2021 року серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Участь у змаганнях взяли 46 учасників з 10 команд. Проходили змагання на базі Рівненського регіонального центру «Інваспорт»
18 Травня, 2021 р., 09:14
Платники ПДВ Рівненщини повнили держаний бюджет на понад 740 мільйонів гривень
07 Травня, 2021 р., 12:48
        Протягом квітня 2021 року відділом освіти, культури, туризму молоді та спорту Корнинської сільської ради був організований та проведений I етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка».
01 Травня, 2021 р., 16:16
    Народився Роман Свіржевський 18.09.1994 року в с. Корнин Рівненського району. У 2012 році закінчив Корнинську загальноосвітню школу. 6 листопада 2012 року був призваний на військову службу до лав Української армії. Після закінчення строкової служби зарахований на військову службу за контрактом. Служив за контрактом, відмовлявся демобілізуватись. Молодший сержант Свіржевський Роман Петрович – командир відділення командно-штабних машин, начальник радіостанції взводу командно-штабних машин центру зв’язку. Військова частина А-1671. На війні з 19 років, з самого початку. У липні 2014 року отримав поранення під час виконання бойового завдання.
30 Квітня, 2021 р., 11:57
    23 квітня до  Корнинської  громади з робочою поїздкою завітав  народний  депутат України Роман  Іванісов. На зустрічі були присутні: сільський голова Роман  Горбатюк Василейко, начальник відділу світи, культури, туризму, молоді та спорту Сергій Швидун, культурний діяч Андрій Пастушенко та директор будинку культури.
28 Квітня, 2021 р., 10:01
     Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
23 Квітня, 2021 р., 14:58
       На підтвердження багаторічної співпраці і подальших намірів  координації спільної діяльності зі збереження людського та інтелектуального потенціалу територіальної громади, а також професійного розвитку її мешканців в умовах реформування різних сфер суспільного життя України 23 квітня 2021 року підписано Меморандум про співпрацю і партнерство у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності між Корнинською ТГ сільським головою Романом Горбатюком-Василейком та Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» в особі директора Рівненського фахового коледжу Аллою Красовською.
22 Квітня, 2021 р., 15:53
     6 квітня за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та підтримки Організації Об’єднаних Націй по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН.